Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne|rekreacyjne

Camden 120 Old Town

Prezentujemy jednoosobowy kajak Camden 120, który wśród kajaków rekreacyjnych wręcz ''błyszczy'' wygodą i bogactwem wyposażenia.
Standardowo Camden wyposażony jest w wygodne siedzenie ACS z możliwością regulacji wysokości.
Ponadto rufę tego kajaka wyposażono w przestronną komorę bagażową, której zamknięcie wspomagane jest dodatkowo bezpiecznym ryglem.
Przestronny kokpit docenią zarówno więksi turyści, jak i kajakarze lubiący mieć dużo rzeczy pod ręką. W jego przedniej części znajdziemy zakręcaną, małą komorę bagażową, uchwyt dla kubka lub puszki z napojem oraz gniazdo na panel elektroniki.
Również własności nautyczne tego modelu nie pozostają w tyle za bogatym wyposażeniem. Camden 120 zawiera się w optymalnym przedziale długości dla uprawiania turystyki rekreacyjnej. Gładki polietylen w połączeniu ze smukłym kształtem bardzo pozytywnie wpłyną na jego dzielność, manewrowość ale przede wszystkim dobre trzymanie kierunku na większym akwenie.
Bardzo bogate wyposażenie dodatkowe i przyjazna konstrukcja czynią ten model bardzo popularnym wśród naszych turystów.

Uwaga:
Kajak dostępny w kolorze: Sunrise

Dane techniczne
Przeliczone z systemu calowego:
Długość 380 cm • Szerokość 72,4 cm • Wymiary wewnętrzne kokpitu 100,3 x 44,5 cm • Wymiary zewnętrzne kokpitu 130,8 x 52,1 cm • Wysokość 35,6 cm • Waga 24,5 kg • Zakres ładowności max. 158,8 - 181,4 kg

Numer Art. 31000202

Wyposażenie
Ergonomiczne siedzenie ACS z regulowanym oparciem i możliwością regulacji wysokości. Komora bagażowa w rufie z systemem bezpiecznych rygli w deklu. Mała, zakręcana komora bagażowa przed kokpitem. Uchwyt na kubek z przodu kokpitu. Gniazdo na panel elektroniki. Regulowany podnóżek. Regulowane skrzydełka. Elastyczne elementy mocowania bagażu na pokładzie, przed i za kokpitem. Uchwyty na dziobie i rufie. Korek odpływowy.


Kolory: żółto-pomarańczowo-czerwony (sunrise)
Cena: 2699,00 2399,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne|rekreacyjne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…