Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki

NOWOŚĆ
Rush 2
Gumotex

Wszechstronny kajak o innowacyjnym designie. Wykorzystując nowoczesną technologią Dropstitch* w celu uzyskania lepszych linii hydrodynamicznych (ukształtowanie rockera i stworzenie kilu) uzyskano dno o wyższym ciśnieniu. Skutkuje to bardziej efektywnym wiosłowaniem, większą stabilnością oraz lepszą kontrolą kierunku płynięcia.

Rash 2 to wszechstronny dwuosobowy kajak który sprawdza się w każdych warunkach, od łagodnego rekreacyjnego wiosłowania na spokojnych jeziorach lub rzekach, przez - pływanie wzdłuż brzegu morza przy słabym wietrze, do pokonywania rzek o białej wodzie do stopnia WW2.
Głównymi zaletami są wszechstronność, szybkość i stabilność.
Rush 2 to 2-osobowy kajak, który łatwo może stać się przestronną jedynką. Do tej transformacji wykorzystuje się gniazda zamontowane w środkowej części kokpitu, będące standardowym wyposażeniem.

Dla większego komfortu w złych warunkach pogodowych może być dodatkowo wyposażony w zdejmowany kokpit (jedno lub dwu osobowy), a zamontowanie steru poprawi osiągi na otwartej wodzie w wietrznych lub wzburzonych warunkach.* Technologia Dropstitch opiera się na połączeniu górnej i dolnej warstwy tkaniny tysiącami poliestrowych włókien. Następnie taka konstrukcja otrzymuje szczelną powłokę. W produkcie Gumotex całość jest chroniona dodatkowo, z obu stron, odpornym materiałem Nitrilon®. Dzięki tysiącom włókien łączących obie warstwy, konstrukcję można napompować do bardzo wysokiego ciśnienia i przez to uzyskać wytrzymały materiał, o sztywności zbliżonej do sztywności materiałów jednorodnych, z jednoczesnym zachowaniem tej samej łatwości zwijania go, jaka charakteryzuje inne kajaki Gumotex.

Zamów kajak mejlowo:

Dane techniczne
Długość 420 cm • Szerokość 81 cm • Waga 15,5 kg • Ładowność max 195 kg • Materiał Nitrilon® • Ilość osób 2 • Rozmiary złożonej łódki 69 x 48 x 28 cm
Max ciśnienie walców (Mpa/Bar/PSI): 0,02/0,2/3,0
Max ciśnienie podłogi (Mpa/Bar/PSI): 0,05/0,5/7,2

Numer Art. 15045601

Wyposażenie
Otwór odpływowy na rufie. Dwa dmuchane podnóżki. Dwa siedzenia z pianki PE z oparciami. Uchwyty na dziobie i rufie. Płetwa kierunkowa (skeg). Uchwyt na dnie do mocowania skegu. Olinowanie pokładowe. Zawory Push-Push. Worek transportowy 100l. Reperaturka. Gąbka.


Kolory: czarno/szary
Cena: 9599,00 6990,00
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…