Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki   »Kajaki trzyosobowe

NOWOŚĆ
Solar
Gumotex

Najnowsza wersja bardzo lubianego przez naszych kajakarzy modelu Solar z firmy Gumotex. Wprowadzono nowy przedni podnóżek który zapewnia lepsze podparcie stóp, a co za tym idzie większy komfort wiosłowania.
Kajak zaskakuje innowacyjnym rozwiązaniem części pokładowej - zastosowano możliwość przedłużenia pokładu. Pozwali to Solarowi stawić czoła falom i bystrzom.
Tak jak wcześniejsze wersje, Solar ma przygotowane na burtach i dnie uchwyty do zamontowania trzeciego siedzenia (dodatkowa opcja). Dzięki temu szybko uzyskamy wygodną łódkę do rodzinnego spływu z dzieckiem. Natomiast mocując tylne siedzenie w dodatkowych uchwytach bliżej środka. Równie szybko zrobimy z Solara pakowną jedynkę. Sprawdzona konstrukcja oraz łatwa obsługa sprawiają, że Solar jest jedną z najszybciej rozkładanych i składanych łódek Gumotex.

Główne przeznaczenie oczywiście pozostaje bez zmian: jeziora, rzeki nizinne i morskie zatoki to najlepsze miejsca dla tego kajaka. Solar już od wielu lat jest idealnym towarzyszem w czasie wypoczynku nad wodą.

Zamów kajak mejlowo:

Dane techniczne
Długość 410 cm • Szerokość 80 cm • Waga ca. 16 kg • Ładowność 270 kg • Materiał Nitrilon • Ilość osób 1,2 lub 3 • Ilość komór 3 + 2 + 2 • Rozmiary złożonej łódki 54x39x24 cm • Ciśnienie robocze 0,02/0,2/3,0 (Mpa/Bar/PSI) • Materiał Nitrilon®.

Numer Art. 15045383

Wyposażenie
Otwór odpływowy na rufie. Dwa dmuchane podnóżki. Dwa dmuchane siedzenia. Uchwyty na dziobie i rufie. Płetwa kierunkowa (skeg). Uchwyt na dnie do mocowania skegu. Olinowanie pokładowe. Zawór bezpieczeństwa w dnie. Zawory Push-Push. Klucz do zaworów "Profi". Worek transportowy 80 l. Reperaturka. Gąbka.


Kolory: czerwony/szary, zielony/szary
Cena: 4749,00 3490,00
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki   »Kajaki trzyosobowe
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…