Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

B.Two CR Pyranha

Kajak produkowany w trzech rozmiarach: S, M, L.

B.Two to nowa nazwa kajaka Burn II. Najbardziej rozpoznawalny river runner Pyranhy.Dzięki drobnym różnicom w wyposażeniu, mogą pozwolić sobie na niego kajakarze z mniej zasobnym portfelem
Jego konstrukcja sprawia że pływasz i boofujesz jak profesjonalista - stylowo i technicznie. Nie jest przy tym specjalnie istotne, czy umiesz to robić, czy nie - B.Two robi to praktycznie sam, za ciebie ;-)
Pamiętaj jednak, aby nie wybierać się na trudne rzeki, jeśli nie masz odpowiednich umiejętności....
B.Two świetnie sprawdza się również na fali. Jego płaskie dno umożliwi w miarę stabilne surfowanie, nawet mniej wprawionym kajakarzom.

Dane techniczne
Rozmiar M: Długość 245 cm • Szerokość 65 cm • Waga 19 kg • Pojemność 279l • Kokpit 93,5 x 50 cm • Waga kajakarza 55 - 105 kg

Numer Art. 65011617

Wyposażenie
Ergonomiczne siedzenie, regulowane oparcie, regulowane skrzydełka z profilem udowym, pełny regulowany podnóżek, uchwyty na dziobie i rufie oraz dwa uchwyty bezpieczeństwa na pokładzie, korek odpływowy.


Kolory: multicolor
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…