Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

Karnali C4S Pyranha

Kajak produkowany w dwóch rozmiarach: M, L.

Zainspirowani modelem Burn, zaprojektowaliśmy Karnali. Jej zwiększona długość sprawi, że będzie szybsza, ale też stabilniejsza. Wyższy rocker i sfazowana krawędź powodują ze kajak stanie się bardziej wyrozumiały dla początkujących. Dzięki temu będą oni mogli bardziej skoncentrować się na technice czy manewrowaniu. Karnali cechuje także przestronny i wygodny kokpit, sprawi że będziesz czuć się komfortowo nawet po wielu godzinach spędzonych w kajaku.
Dodatkową zaletą tego kajaka jest niezwykła łatwość wykonywania w nim eskimoski.

Dane techniczne
Rozmiar M: Długość 257 cm • Szerokość 65 cm • Waga 21 kg • Pojemność 280 l • Kokpit 89 x 48 cm • Waga kajakarza 60 - 110 kg

Numer Art. 65010312

Wyposażenie
Ergonomiczne, regulowane siedzenie z kompletem wkładek biodrowych, regulowane oparcie z systemem dociągania, regulowane skrzydełka z profilem udowym, pełny regulowany podnóżek, uchwyty na dziobie i rufie oraz uchwyty bezpieczeństwa na pokładzie, korek odpływowy.


Kolory: multicolor
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…