Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

Diesel 65 Wave Sport

Diesel to jeden z najbardziej uniwersalnych kajaków górskich na świecie. Szybki, zwrotny i stabilny. Bardzo intuicyjny w prowadzeniu, błyskawicznie reaguje podczas każdego manewru - świetnie „słucha się” właściciela.
Poprzez swoją wyporność i kształt kadłuba, kajak ten pozwala łatwo odnaleźć się w każdej sytuacji na rzece. Surfowanie na fali, klasyczny river running czy nawet creek, to miejsca, w których Diesel gotowy jest przyjąć wyzwanie.... - Mało?
- To jeszcze może o tym, że bardzo w nim łatwo zrobić eskimoskę.

Diesel 65 to model o pojemności 65 galonów. Przeznaczony jest raczej dla kajakarzy o mniejszej i średniej masie własnej.

Dane techniczne
Długość 222 cm • Szerokość 63 cm • Pojemność ca. 246 l • Waga: 19 kg • Wymiary kokpitu: 86 x 48 cm

Numer Art. 52991566

Wyposażenie
Ergonomiczne siedzenie z regulowanym oparciem, regulowane skrzydełka, pełny regulowany podnóżek, uchwyty na dziobie i rufie oraz dwa uchwyty bezpieczeństwa na pokładzie, korek odpływowy.


Kolory: czerwony
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…