Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

Diesel 70 Wave Sport

Nowa seria kajaków Diesel pojawiła się na początku sezonu 2009. Łódki o pojemności 60, 70 i 80 galonów zostały zaprojektowane tak, aby każdy mógł dobrze dopasować kajak do siebie.
Kadłub Diesla nieco przeprojektowano - zwiększono rockery na dziobie i rufie, dzięki temu poprawiła się stabilność oraz dzielność kajaka na naprawdę dużych bystrzach.
Trzeba również pamiętać, że nowy Diesel nie powstał tylko jako ewolucja oryginału - mamy do czynienia z nową generacją w klasie river running.

Diesel 70 przeznaczony jest dla kajakarzy o średniej masie własnej. Mimo, że ma mniejszą wyporność od kultowego Diesla 75, w kokpicie znajdziemy nieco więcej miejsca na nogi.

Dane techniczne
Długość 244 cm • Szerokość 65 cm • Pojemność ca. 265 l • Waga 18 kg • Wymiary kokpitu: 86 x 48 cm • Optymalny przedział wagowy kajakarza: 58 - 86 kg

Numer Art. 52991079

Wyposażenie
Ergonomiczne siedzenie z kompletem wkładek biodrowych, regulowane oparcie z systemem dociągania, regulowane skrzydełka z dodatkowym profilem udowym, pełny regulowany podnóżek, uchwyty na dziobie i rufie oraz dwa uchwyty bezpieczeństwa na pokładzie, korek odpływowy.


Kolory: różne kolory
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…