Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Sit On Top

Malibu 2 Ocean Kayak

Malibu to dwuosobowy, rodzinny kajak typu sit-on-top. Idealny do rekreacyjnego pływania po rzekach, jeziorach oraz przy morskim wybrzeżu. Trzy wygodne, tłoczone siedzenia pozwalają użytkować Malibu pojedynczo, w tandemie lub w trójkę z małym dzieckiem. Dzięki niewielkiej powierzchni bocznej kajak jest łatwy do opanowania także w wietrzny dzień. Malibu ma otwory odpływowe a to oznacza, że chlapiąca woda nie będzie się utrzymywać w kokpicie. Specjalnie wyprofilowane tłoczone podpórki pod stopy podnoszą komfort kajakarzy podczas wiosłowania.

Dane techniczne
Przeliczone z systemu calowego:
Długość 370 cm • Szerokość 86,4 cm • Szerokość siedzenia przód 47 cm, tył 51,4 cm, środek 41,3 cm • Długość pokładu na nogi przód 111,8 cm, tył/środek 106,7 cm • Waga 26,3 kg • Zakres ładowności max. 170,1 - 192,8 kg

Numer Art. 36200000

Wyposażenie
Wytłoczone siedzenia. Wytłoczone pokłady pod nogi. Wielostopniowe podnóżki. Trzy systemy troczenia bagażu na pokładzie. Uchwyty boczne do noszenia kajaka. Uchwyty na dziobie i rufie. Kształtki do troczenia bagażu na pokładzie. Otwory odpływowe w dnie. Korek do wylewania wody.


Kolory: multicolor
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Sit On Top
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…