Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Sit On Top

Malibu 2 XL angler Ocean Kayak

Łowienie ryb z kajaka staje się coraz bardziej popularne w wielu regionach świata. Niska waga oraz niewielkie wymiary kajaka czynią go łatwiejszym w transporcie i składowaniu, w porównaniu z tradycyjnymi łodziami wiosłowymi. Kajaki typu sit-on-top mają jeszcze dodatkową zaletę: Stabilność, która pozwala bezpiecznie obsługiwać taki sprzęt, nawet początkującym kajakarzom, bez specjalnego opływania czy doświadczenia spływowego.

Malibu 2 XL angler, to jedna z pierwszych dwójek typu sit-on-top, która została przystosowana do połowu ryb. Ponad 200 kg ładowności oraz stabilność godna pływającej wyspy to atuty, które czynią z tego kajaka doskonałą propozycję dla wędkarskich tandemów. To wreszcie idealne rozwiązanie dla ojców lub matek.... Rodziców, którzy chcieliby wprowadzić swoje dzieci w tajniki wędkowania z łódki.

Dane techniczne
Przeliczone z systemu calowego:
Długość 410 cm • Szerokość 86,4 cm • Szerokość siedzenia przód/tył 61 cm • Długość pokładu na nogi przód 116,8 cm, tył 111,80 cm • Waga 30,4 kg • Zakres ładowności max. 204,1 - 226,8 kg

Numer Art. 36000130

Wyposażenie
Dwa siedzenia z oparciem do kajaka, przypinane do pokładu. Przestronna komora bagażowa na środku. Dwa obrotowe gniazda do zamocowania wędek, z możliwością zamocowania ich na środku lub na rufie. Dwie koperty bagażowe na pokładzie. System troczenia wioseł do burt kajaka. Uchwyty boczne do noszenia kajaka. Uchwyty na dziobie i rufie. Otwory odpływowe w dnie. Korek do wylewania wody.


Kolory: żółty
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Sit On Top
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…