Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Sit On Top

Trident 13 angler Ocean Kayak

Łowienie ryb z kajaka staje się coraz bardziej popularne w wielu regionach świata. Niska waga oraz niewielkie wymiary kajaka czynią go łatwiejszym w transporcie i składowaniu, w porównaniu z tradycyjnymi łodziami wiosłowymi. Kajaki typu sit-on-top mają jeszcze dodatkową zaletę: Stabilność, która pozwala bezpiecznie obsługiwać taki sprzęt, nawet początkującym kajakarzom, bez specjalnego opływania czy doświadczenia spływowego.

Model Trident 13 angler powstał jako kompromis pomiędzy manewrowością a szybkością. Przeznaczony dla bardziej zaawansowanych użytkowników, kajak ten sprawdzi się przede wszystkim na większych akwenach śródlądowych oraz lekko pofalowanym morzu.

Dane techniczne
Przeliczone z systemu calowego:
Długość 410 cm • Szerokość 74,9 cm • Szerokość siedzenia 43,2 cm • Waga 25,4 kg • Wymiary luku bagażowego 50,8 x 28,9 cm • Zakres ładowności max. 192,8 - 215,5 kg

Numer Art. 36000124

Wyposażenie
Siedzenie z oparciem do kajaka, przypinane do pokładu. Przestronna komora bagażowa na dziobie. Podręczna komora bagażowa przed siedzeniem, zamykana deklem, z wytłoczkami na drobne przedmioty. Na deklu linijka do mierzenia ryb. Obrotowe gniazdo do zamocowania wędki. Za siedzeniem dwie stałe kieszenie na wędki. W części rufowej duża koperta bagażowa na pokładzie. Regulowany podnóżek. Uchwyty boczne do noszenia kajaka. Uchwyty na dziobie i rufie. Otwory odpływowe w dnie. Korek do wylewania wody. Olinowanie.


Kolory: różne kolory
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Sit On Top
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…