Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Sit On Top

Trident 11 angler Ocean Kayak

Łowienie ryb z kajaka staje się coraz bardziej popularne w wielu regionach świata. Niska waga oraz niewielkie wymiary kajaka czynią go łatwiejszym w transporcie i składowaniu, w porównaniu z tradycyjnymi łodziami wiosłowymi. Kajaki typu sit-on-top mają jeszcze dodatkową zaletę: Stabilność, która pozwala bezpiecznie obsługiwać taki sprzęt, nawet początkującym kajakarzom, bez specjalnego opływania czy doświadczenia spływowego.

Trident 11 to kompaktowy kajak wędkarski w ofercie Ocean Kayak. Jego 11 stóp długości przekłada się na sporą ładowność. Dzięki temu nawet większe gabaryty kajakarza nie będą przeszkodą w jego użytkowaniu.
Przeznaczony jest przede wszystkim dla wędkarzy, którzy przedkładają krótkie, mobilne wyjazdy, nad pokonywanie dziesiątków kilometrów w poszukiwaniu idealnego łowiska. Jego główne atrybuty to stabilność, zwrotność i bardzo dobra manewrowość. Bogate wyposażenie dodatkowe pozwala dobrze rozlokować niezbędny osprzęt wędkarski w kajaku.
Trident 11 przeznaczony jest przede wszystkim na spokojne rzeki nizinne, jeziora oraz morskie zatoki.

Dane techniczne
Przeliczone z systemu calowego:
Długość 350 cm • Szerokość 77,5 cm • Szerokość siedzenia 43,2 cm • Waga 24,5 kg • Zakres ładowności max. 158,8 - 181,4 kg

Numer Art. 36000123

Wyposażenie
Siedzenie z oparciem do kajaka, przypinane do pokładu. Przestronna komora bagażowa na dziobie. Podręczna komora bagażowa przed siedzeniem, zamykana deklem, z wytłoczkami na drobne przedmioty. Na deklu linijka do mierzenia ryb. Obrotowe gniazdo do zamocowania wędki. Za siedzeniem dwie stałe kieszenie na wędki. W części rufowej duża koperta bagażowa na pokładzie. Regulowany podnóżek. Uchwyty boczne do noszenia kajaka. Uchwyty na dziobie i rufie. Otwory odpływowe w dnie. Korek do wylewania wody. Olinowanie.


Kolory: oliwkowy
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Sit On Top
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…