Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Sit On Top

Nalu 12.5 Ocean Kayak

Kajaki typu Stand-Up-Paddle (SUP) stają się co raz popularniejsze nad naszymi jeziorami. To propozycja dla ambitnych kajakarzy, którym niestraszne są nowe wyzwania i nieplanowane kąpiele.
Kajaki typu SUP otwierają nowe wymiary dla aktywnej rekreacji nad wodą. Odpowiednio wyprofilowany pokład pozwala wygodnie postawić stopy i - z pomocą specjalnie przedłużonego wiosła / pagaja - pływać na stojąco. Oprócz oczywistego poszerzenia horyzontów, pływanie SUPem świetnie poprawia koordynację ruchów oraz doskonale wpływa na poczucie równowagi.

Nalu 12.5 to większa siostra podstawowej 11. Nieco szybsza, przeznaczona jest do pokonywania dłuższych dystansów. Jeśli jednak przecenisz swoje możliwości, kajak standardowo wyposażony jest w wygodne siedzenie - po złożeniu wiosła w klasyczne kajakowe, wrócisz komfortowo do bazy. Podczas dobrej zabawy nie można przecież zapominać o wygodzie.

Dane techniczne
Przeliczone z systemu calowego:
Długość 380 cm • Szerokość 77,5 cm • Wymiary luku bagażowego 40,6 x 25,4 cm • Waga 22,2 kg • Zakres ładowności max. 136,1 - 158,8 kg

Numer Art. 36000113

Wyposażenie
Siedzenie z oparciem do kajaka, przypinane do pokładu. Uszczelniony luk komory bagażowej. Elastyczna koperta bagażowa na pokładzie. Uchwyty boczne do noszenia kajaka. Uchwyt na dziobie. Otwory odpływowe w dnie. Korek do wylewania wody.


Kolory: multicolor
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Sit On Top
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…