Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Sit On Top

Nalu 11 Ocean Kayak

Kajaki typu Stand-Up-Paddle (SUP) stają się co raz popularniejsze nad naszymi jeziorami. To propozycja dla ambitnych kajakarzy, którym niestraszne są nowe wyzwania i nieplanowane kąpiele.
Kajaki typu SUP otwierają nowe wymiary dla aktywnej rekreacji nad wodą. Odpowiednio wyprofilowany pokład pozwala wygodnie postawić stopy i - z pomocą specjalnie przedłużonego wiosła / pagaja - pływać na stojąco. Oprócz oczywistego poszerzenia horyzontów, pływanie SUPem świetnie poprawia koordynację ruchów oraz doskonale wpływa na poczucie równowagi.

Nalu to hawajska fala. Ta ma 11 stóp długości, jest stabilna i wygodna w manewrowaniu. Kompaktowe wymiary ułatwiają również transport, czy spakowanie na bagażnik samochodowy. Te zalety czynią z Nalu 11 świetny podmiot dla aktywnego wypoczynku i zabawy nie tylko na wczasach, ale w każdy ciepły weekend.

Dane techniczne
Przeliczone z systemu calowego:
Długość 340 cm • Szerokość 78,7 cm • Waga 18,1 kg • Zakres ładowności max. 102,1 - 124,7 kg

Numer Art. 36000112

Wyposażenie
Wytłoczona strefa siedzenia/stania. Profilowane miejsce na stopy. Elastyczna koperta bagażowa na pokładzie. Uchwyty boczne do noszenia kajaka. Otwory odpływowe w dnie. Korek do wylewania wody.


Kolory: różne kolory
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Sit On Top
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…