Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Sit On Top

Malibu 2 XL Ocean Kayak

Malibu w wersji XL to jeszcze większa przestrzeń dla załogi, więcej miejsca na bagaż, większa wyporność, większa stabilność. Większa plaża.

Malibu to dwuosobowy, rodzinny kajak typu sit-on-top. Idealny do rekreacyjnego pływania po rzekach, jeziorach oraz przy morskim wybrzeżu. Trzy wygodne, tłoczone siedzenia pozwalają użytkować Malibu pojedynczo, w tandemie lub we trójkę. Dzięki niewielkiej powierzchni bocznej kajak jest łatwy do opanowania także w wietrzny dzień. Malibu ma otwory odpływowe a to oznacza, że chlapiąca woda nie będzie się utrzymywać w kokpicie. Specjalnie wyprofilowane tłoczone podpórki pod stopy podnoszą komfort kajakarzy podczas wiosłowania.

Dane techniczne
Przeliczone z systemu calowego:
Długość 410 cm • Szerokość 86,4 cm • Szerokość siedzenia przód/tył 61 cm, środek 47 cm • Długość pokładu na nogi przód 116,8 cm, tył 111,80 cm, środek 124,5 cm • Waga 27,7 kg • Zakres ładowności max. 204,1 - 226,8 kg

Numer Art. 36000107

Wyposażenie
Dwa siedzenia z oparciem do kajaka, przypinane do pokładu. Dwie koperty bagażowe na pokładzie. System troczenia wioseł do burt kajaka. Uchwyty boczne do noszenia kajaka. Uchwyty na dziobie i rufie. Otwory odpływowe w dnie. Korek do wylewania wody.


Kolory: żółty
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Sit On Top
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…