Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Sit On Top

Frenzy Ocean Kayak

Szukasz niedrogiej, kompaktowej łódki dla całej rodziny? Zobacz kajak sit-on-top Frenzy. Jego niewielkie gabaryty oraz prosta konstrukcja zapewniają dobrą zabawę dla wszystkich, nawet tych, którzy nie mają większego doświadczenia w wiosłowaniu. Wyraźna linia boczna oraz kil ułatwiają utrzymanie kierunku płynięcia. Frenzy ma otwory odpływowe a to oznacza, że chlapiąca woda nie będzie się utrzymywać w kokpicie. Znakomicie nadaje się do rekreacji i wypoczynku nad wodą. Świetnie sprawdzi się też w każdej wypożyczalni i ośrodku wypoczynkowym.

Dane techniczne
Przeliczone z systemu calowego:
Długość 270 cm • Szerokość 78,7 cm • Szerokość siedzenia 45,7 cm • Długość pokładu na nogi 127 cm • Waga 19,5 kg • Zakres ładowności max. 124,7 - 147,4 kg

Numer Art. 36000104

Wyposażenie
Wytłoczone siedzenie. Wytłoczony pokład pod nogi. Wielostopniowy podnóżek. Wytłoczone gniazdo na kubek. Dwie koperty bagażowe na pokładzie (na dziobie i rufie). Uchwyty boczne do noszenia kajaka. Uchwyty na dziobie i rufie. Kształtki do troczenia bagażu na pokładzie. Otwory odpływowe w dnie. Korek do wylewania wody.


Kolory: multicolor
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Sit On Top
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…