Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: Kajaki   »Kajaki trzyosobowe

Manitou II Necky

Niewiarygodnie uniwersalna „dwójka”.
Manitou II łączy w sobie szybkość i przestronność, które charakteryzują go jako klasyczny kajak turystyczny oraz bezpieczeństwo i stabilność, dzięki którym jest także doskonałą propozycją do rekreacyjnego pływania.
Innowacyjnym rozwiązaniem w konstrukcji Manitou jest tylny kokpit, który został powiększony tak, aby pomieścić dodatkowego, trzeciego pasażera (dziecko? pies?); jeśli natomiast chcielibyście pływać pojedynczo, wtedy tylne siedzenie trzeba przesunąć do przodu, dzięki czemu kajak przekształci się w baaardzo pakowną „jedynkę”.
Standardowo kajak wyposażony jest w szczelną komorę bagażową na rufie, dwa regulowane siedzenia Necky (regulacja wysokości) oraz trzecie (wyjmowane) małe siedzenie dla dziecka, olinowanie oraz dwie koperty bagażowe na pokładzie i ster.

Dane techniczne
Długość 450 cm • Szerokość 71,1 cm • Waga ca. 34 kg • Kokpit przód 96 x 47 cm • Kokpit tył 130 x 47 cm • Ładowność 250 kg

Numer Art. 18220000

Wyposażenie
Dwa ergonomiczne siedzenia Necky z regulacją wysokości. Dodatkowe siedzenie dla dziecka. Dwa regulowane podnóżki. Dwa uchwyty (''koperta'' z gumy) do troczenia bagażu na pokładzie. Wodoszczelna komora bagażowa. Uchwyty na dziobie i rufie. Olinowanie. Ster.


Kolory: multicolor
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: Kajaki   »Kajaki trzyosobowe
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…