Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki

Swing 2 LN Gumotex

Cena dotyczy kajaka Swing 2 LN w kolorze czerwono/szarym

Swing jest zamkniętym kajakiem, przeznaczonym do rekreacji na jeziorach i rzekach o trudności do WW II. Jest to pierwsza łódka w ofercie Gumotex, w której projektanci zastosowali system wręg usztywniających pokład. Podniosło to prędkość kajaka, ale także zwiększyło jego stabilność. Materiał zastosowany przy produkcji tego kajaka to kombinacja Nitrilonu i Hevealonu. Oprócz dużej wytrzymałości charakteryzuje go niezwykła lekkość. Docenią to przede wszystkim turyści, którzy często przemieszczają się z kajakiem - pieszo, na rowerze lub samolotem. Wygodne siedzenia oraz przestronny kokpit z możliwością założenia fartucha pozwalają wygodnie i sucho podróżować zarówno załodze jak i bagażom. Kajak Swing produkowany jest w wersji jednoosobowej oraz dwuosobowej. Przedni i tylny pokład kajaka zapinany jest na zamek błyskawiczny. Ułatwia to rozlokowanie bagażu w dziobie i rufie.

Do kajaka Swing 2 sugerujemy fartuchy Basic Fitflex CL87.

Dane techniczne
Długość 402 cm • Szerokość 87 cm • Waga 14,1 kg • Ładowność 220 kg • Materiał Nitrilon light (dno i boczne walce), Hevealon (pokład) • Ilość osób 2 • Średnica bocznego walca 20,3 cm • Rozmiary złożonej łódki 69x39x24 cm • Ciśnienie robocze 0,2 Bar • Reperaturka

Numer Art. 15043917

Wyposażenie
Rozpinany pokład z przodu i z tyłu. Wręgi usztywniające pokład. Regulowane podnóżki. Wygodne siedzenia z oparciami. Dwie koperty bagażowe na pokładzie. Uchwyty do noszenia kajaka na dziobie i rufie. Płetwa kierunkowa (skeg). Uchwyt na dnie do mocowania skegu. Zawory typu Push-Push. Zawór ciśnieniowy CER. Reperaturka. Gąbka.


Kolory: czerwono/szary
Cena: 2699,00 2349,00
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…